...

Manikīrs Pedikīrs

Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu nagu kopšanai. Klasiskais manikīrs un pedikīrs. Lakots. Japāņu manikīrs. Manikīrs un pedikīrs ar gēla laku. Gēla lakas noņemšana. Franču manikīrs un pedikīrs. Nagu pieaudzēšana.

Permanentais Grims

Šis ir grims, kas paliks Jums ilgu laiku. Tas paglābs Jūs vismaz gadu no nepieciešamības uztraukties par pastāvīgu kosmētikas uzklāšanu uz uzacīm, plakstiņiem vai lūpām. Piedāvājam Jums permanento uzacu, acu un lūpu grimu.

Vīriešu Frizieris

Šobrīd mums ir meistars – vīriešu matu griezumu speciālists. Tāpēc pagaidām varam Jums piedāvāt tikai vīriešu un zēnu matu griezumus. Pakalpojuma cena 10 EUR.

Uzacis un Skropstas

Uzticiet savu acu skaistumu profesionāļiem. Piedāvājam uzacu un skropstu tonēšanu. Uzacu korekcija ar vasku un pinceti. Uzacu un skropstu laminēšana.

Epilācija ar Vasku

Depilācija ir viens no visizplatītākajiem ķermeņa kosmētiskās kopšanas veidiem. Starp dažādajiem procedūru veidiem vaksāciju droši var saukt par ādai saudzīgāko. Piedāvājam kāju, roku, padušu, bikini zonas un sejas vaksāciju.

Dažādas Masāžas

Masāža ir viena no visnoderīgākajām un populārākajām procedūrām. Piedāvājam visus klasiskos masāžas veidus. Visa ķermeņa masāža, muguras un kāju masāža. Apkakles masāža un sejas masāža. Piedāvājam arī vakuuma un medus masāžu. Limfodrenāžas zābaki.

Sejas Kopšana

Piedāvājam profesionālus sejas ādas kopšanas pakalpojumus. Sejas aparatūras ultraskaņas tīrīšana. Kā arī Karboksiterapija, kurai ir attīroša un pretiekaisuma iedarbība, uzlabo sejas ādas toni. Mandeļu pīlings maigai attīrīšanai un dziļai mitrināšanai ar masāžu.

Vertikālais Solārijs

Profesionāls solārijs ir viens no veidiem, kā iegūt perfektu un vienmērīgu iedegumu jebkurā gadalaikā. Sievietēm un vīriešiem, kuri rūpējas par savu izskatu, tas ir labs veids kā sauļoties ziemā un vasarā un nekaitējot ķermenim, lai saglabātu izskatu, it kā tikko būtu atgriezies no atvaļinājuma pie jūras.

Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.